Quick-Step

Lamināts - Quick Step (Beļģija)

Quick-Step ir vadošais lamināta grīdas segumu ražotājs, piedāvājot augstas kvalitātes un estētiski pievilcīgus risinājumus jebkurai telpai. Ar inovatīviem dizainiem un tehnoloģijām, Quick-Step lamināta grīdas segumi nodrošina ne tikai skaistumu, bet arī ilgstošu izturību un vieglu uzstādīšanu.

Katrs Quick-Step lamināta grīdas segums ir rūpīgi izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu izturību pret ikdienas nodilumu, mitrumu un skrāpējumiem. Ar daudzveidīgo dizaina klāstu, sākot no koka imitācijas līdz modernām flīžu struktūrām, Quick-Step piedāvā iespēju personalizēt telpu pēc saviem vēlmēm.

Quick-Step lamināta grīdas segumu uzstādīšana ir vienkārša, izmantojot īpašo CLICK sistēmu, kas padara to par lielisku izvēli gan pieredzējušiem, gan jauniem grīdas segumu uzstādītājiem. Uzņēmuma uzmanība pret detaļām un kvalitāte garantē, ka Quick-Step grīdas segums paliks skaists un izturīgs ilgstoši.

Ja vēlaties savā telpā iegūt ne tikai kvalitatīvu grīdas segumu, bet arī stilīgu un modernu dizainu, Quick-Step ir izvēle, kas apvieno funkcionalitāti ar estētiku, piešķirot jūsu telpai ilgtspējīgu un pievilcīgu grīdas pārklājumu.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Veikt atkārtotu meklēšanu