Parkets

Parkets - AU Trade SIA

Parketa grīdas segumi ir ne tikai funkcionāli, bet arī estētiski pievilcīgi, piedāvājot siltu un dabisku sajūtu telpās. Šie grīdas segumi ir izgatavoti no koka, nodrošinot augstu izturību un ilgstošu izmantojamību. To daudzveidīgais dizains ļauj izvēlēties no dažādiem toniem, faktūrām un modeļiem, padarot parketu piemērotu gan mūsdienīgiem interjeriem, gan klasiskiem dizainiem.

Parketa grīdas ir viegli uzturamas, prasot tikai regulāru tīrīšanu un periodisku virsmas apstrādi. Tos var uzstādīt gan dzīvojamās telpās, gan komerciālajos objektos, piedāvājot eleganci un ilgstošu izskatu. Arī to montāža ir salīdzinoši vienkārša, izmantojot dažādus uzstādīšanas veidus, piemēram, Click sistēmu vai līmējamo.

Neatkarīgi no telpas lieluma vai vajadzībām, parketa grīdas segumi piedāvā siltumu un dabisku skaistumu, rada mājīgu atmosfēru un dod iespēju pielāgot telpu individuālajām vēlmēm. Tajos iemiesojas koka ilgtspējība un pievilcīgums, veidojot vienreizēgu grīdas pārklājumu, kas iederēsies dažādās dzīves situācijās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Veikt atkārtotu meklēšanu