QUICK-STEP

Vinila grīdas segumi Quick Step

Atklājiet Quick-Step vinila grīdas segumus, kas radīti, lai papildinātu jūsu mājas interjeru ar dabiska izskata un siltumu radošiem materiāliem. Tā aizsargājošais virsējais slānis nodrošina, ka Jūsu grīdas paliek tikpat skaistas kā pirmajā dienā.

Quick-Step “Livyn” ir luksuss vinila grīdu kolekcija, kas apvieno koka vai akmens izskatu un sajūtu dabā ar visām vinila flīžu praktiskajām priekšrocībām. “Livyn” kolekcijai ir pieejams plašs dažādu krāsu un dizainu klāsts.

Jūs būsiet pārsteigti par mūsu piedāvājumā esošo plašo dabiskā koka un akmens vinila grīdas segumu dizainu kolekciju klāstu, kas būs piemērotas jebkuram interjeram.

Pateicoties patentētajai “Uniclic Multifit Livyn” sistēmai, vinila grīdas seguma ieklāšana ir tikpat viegla kā aizskaitīt līdz 3 un, tik tiešām, aizņem vien dažus mirkļus. Ieklājiet savu grīdu vienā acumirklī un baudiet to uzreiz!

Quick-Step vinila grīdām ir viss, kas nepieciešams, lai tās izbaudītu mūža garumā. Jūsu sirdsmieram, mūsu grīdām ir vismaz 20 gadu garantija.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām

Veikt atkārtotu meklēšanu