LAMINĀTS AR V – GROPI (FĀZI): PLUSI UN MĪNUSI

LAMINĀTS AR V – GROPI (FĀZI): PLUSI UN MĪNUSI

JAUTĀJUMS:

      Tiek uzskatīts, ka lamināts ar V – gropi ir daudz trauslāks un šādam laminātam nepieciešamas īpašas rūpes – sīkās daļiņas jāsūc ar putekļu sūcēju utt. Paredzēts ieklāšanai virtuvē. Vai  īstenībā tas viss ir iespējams? Plusi un mīnusi? Paldies jau iepriekš!

 

ATBILDE:

          Galvenais plus grīdas dēlim ar V – gropi  – šādu laminātu var uzstādīt uz nelīdzenas grīdas, kas ļauj paslēpt dažādus ne gludumus un grīdas savienojumus. Un, ja nākotnē kādreiz grīdas dēļi sāk čīkstēt vai piebriest, tad V - grope pati pieregulējas pie grīdlīstēm un šāda grīda saglabājas gluda vēl ilgus gadus.

PLUSI UN MĪNUSI:

           Šāda grīda būs ne tikai izturīga, bet arī ļoti skaisti un estētiski izskatīsies, un V - grope piedod pozitīvu akcentu Jūsu grīdas dēļiem. 

Lamināts ar V – gropi – vienīgais lamināts, kas kalpos nevis 10 gadu, bet 15 gadus vismaz, pateicoties fāzes esamībai, Tajā pašā laikā parastajam laminātam ar fiksatoru mēdz parādīties plaisas no slodzes, skrāpējumi no nepareizas uzkopšanas, taču lamināts ar V - gropi noteiktā laikā patstāvīgi novērš šādas sīkas problēmas un, galvenais, ļoti nepamanāmi.

Bet kā jau jebkura veida grīdai arī lamināta grīdai ar V - gropi ir savi mīnusi. Daudzas sievietes nevēlās pirkt laminātu ar V - gropi tieši šīs pašas V - gropes dēļ. Tas tāpēc, ka sievietes uzskata, ka šajās mazajās rieviņās vienmēr krāsies smiltis un citi netīrumi. Mīļās sievietes, pat nedomājiet par to – tas viss ir nepareizi! V - grope ir ļoti maziņa un nekādi netīrumi tur neieplūdīs un neuzkrāsies. Šāds lamināts, ar V - gropi, piešķirs Jūsu laminātam eleganci un īpašu – atšķirīgu stilu. Iespējamas divu veidu V - gropes: dziļā V – veida grope ar padziļinājumu – 2 mm, un mikro grope ar padziļinājumu līdz 1 mm. Turpretī parastajam laminātam nav padziļinājumu – tas ir pilnībā plakans. Izvēloties laminātu ar V - gropi, tam jābūt ļoti augstas izturības klases, proti 31, 32 vai 33. Šāds lamināts nav kaprīzs un uzņēmīgs uz dažādām ietekmēm. Šāda lamināta cena ir atkarīga no izvēlētā ražotāja zīmola un lamināta dēļa kvalitātes.

Tags: laminats